Чесно – це громадський рух: чесність і відкритість

Відтік робочої сили за кордон, падіння рівня економіки, знецінення національної валюти, тотальна корупція – саме так можна охарактеризувати ситуацію, що спостерігається в нашій країні. Хтось байдуже махне рукою і банально поїде шукати щастя в інший куточок світу. Декого подібна ситуація влаштовує, так як дозволяє отримувати шалені прибутки, нехай і нечесним способом. Але, переважна більшість населення від такої невтішної тенденції лише страждає.

Хто винен в тому, що відбувається? Відповідь очевидна – в першу чергу депутати, мери міст, чиновники різних рівнів. Хто їх обирає і приводить до влади? Звичайно ж пересічні громадяни. Постає цілком логічне питання, для чого тоді голосувати за тих, хто свідомо руйнує країну зсередини? Діло в тім, що звичайний виборець уже й не знає, кому довіряти.

Чесно – це громадський рух, покликаний допомогти зробити правильний вибір, завдяки матеріалам, розміщеним на офіційному сайті chesno.org. Ресурс – доступний кожному.

Неважливо, де знаходиться громадянин – в мільйонному мегаполісі чи селі, з населенням декілька сотень мешканців. Головне доступ до мережі інтернет.

Організація дотримується низки принципів. Найголовніший з них – неупередженість. Що це дає пересічному громадянину? Він може бути впевнений в тому, що пропонується виключно правильна інформація, на відміну від тих даних, котрі можна побачити на інших ЗМІ.

Активісти громадського руху вирізняються такими рисами характеру як чесність, не об’єктивність, бажання допомагати іншим. Звичайно, що доводиться виконувати величезний об’єм роботи на добровільних засадах. Але, все-таки повинні бути небайдужі громадяни, котрі жертвуючи власним часом і зусиллями зуміють змінити ситуацію в країні в кращу сторону.

Досить терпіти свавілля влади, небажання чиновників щось змінювати. Настав час брати ситуацію під контроль громадян, котрі не на словах, а на ділі готові розвивати країну в правильному напрямку. Якщо є бажання, професіоналізм і чіткий план дій, то обов’язково вдасться втілити задумане в реальність.

Рух «Чесно» довів, що це надійне джерело інформації. Відповідно, враховуючи опубліковані на ресурсі матеріали, кожен виборець обов’язково приймає правильне рішення. Набридло голосувати за тих, хто не виправдовує надій? Тоді обов’язково потрібно приєднатись до команди свідомих розумних громадян, що уже активно вивчають інформацію про діючих і потенційних політиків.

Джерело: https://www.chesno.org/

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.