Як утеплити вікна?

Як утеплити вікна?Як утеплити вікна?

Згадай, скільки проблем доставляє людям холодна пора: щозими Ви зобов’язані викидати великі суми грошей за обігрів, але все одно відчуваються протяги від віконних прорізів. Це все веде до дискомфорту проживаючих у будинку людей. Але ці проблеми можна усунути за допомогою зовнішнього утеплення вікон і укосів. Як надійний утеплювач можна застосовувати теплозберігаючу плівку, що самоклеїться, або технології шведів в утепленні які можете глянути у альпіністів з «уральпу».

Вибираємо надійний склопакет

Дуже важливо мати загальне уявлення про типи вікон, так як від них залежить вибор методу теплоізоляції. Запам’ятайте, що один спосіб, відповідний для одного типу вікон, може бути не відповідним для іншого типу і не дасть хороше утеплення. Адже через скло і віконні рами йде більшість домашнього тепла в зимову пору року

Плюс, не забувайте про те, що необов’язково тепло втече через простір в рамах, так як скло займає досить велику площу і теж є причиною втрати тепла. Саме виходячи з цього в країнах із суворими мінусовими температурами встановлюють якісні трикамерні металопластикові вікна.

Утеплюємо зовнішні укоси

Дуже велика частина тепла також йде через зовнішні укоси. Якщо Ви міняли металопластикові вікна, то швидше за все примикання рам зі стіною Вам просто повіяли піною і все. А таке неприпустимо, адже піна, якщо її не закрити герметиком або штукатуркою, з часом під впливами зовнішніх факторів зруйнується і через ці зазори буде витікати тепло. Зверніться у фірму по зовнішньому утепленню відкосів і усуньте близько 15% втрат тепла.

 

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.